Dúbravka: Pamiatková zóna, štúdia Dúbravčice-východ a hl.kontrolór

Autor: Palo Petras | 18.8.2008 o 14:30 | Karma článku: 3,70 | Prečítané:  2368x

5.augusta 2008 sa konalo verejné zhromaždenie na tému zrušenie pamiatkovej zóny. Zajtra, 19.augusta 2008 o 16:00 sa koná verejné prerokovanie Urbanistickej štúdie zóny Dúbravčice - východ, Bratislava - Dúbravka.  MČ Dúbravka hľadá nového hlavného kontrolóra.

O zrušení pamiatkovej zóny píše denník Pravda. Okrem pamiatkovej zóny sú v Dúbravke dve ochranné pásma: okolo Kostola sv. Kozmu a Damiána a okolo Kaplnky Ružencovej Panny Márie. Bohužial z článku ani z pozvánky na www.dubravka.sk nie je zrejmé, kam všade pamiatková zóna siahala a čo všetko regulovala.

-------------

Verejné prerokovanie Urbanistickej štúdie zóny Dúbravčice - východ, Bratislava - Dúbravka s vlastníkmi pozemkov a obyvateľmi mestskej časti Bratislava -Dúbravka, na ktorom bude zabezpečený odborný výklad, sa uskutoční vo veľkej zasadačke v budove Miestneho úradu MČ Bratislava - Dúbravka, na Žatevnej ulici č. 4 19. 08. 2008 o 16,00 hod.

-------------

Do 2. septembra 2008 je možné podať žiadosť na miesto hlavného kontrolóra MČ Dúbravka. K tomuto dodávam, že by mali mať kontrolóri vyššie platy a mali by byť volení priamo občanmi.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Dizajnér Bajaník: Medveď ako maskot majstrovstiev? Veď vyzerá ako Mečiar

Maskota hodnotí viacnásobný držiteľ Zlatého klinca.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Odtlačok po Kiskovi

Bitka o Ústavný súd nebola celkom márna.


Už ste čítali?