Dúbravka: Pamiatková zóna, štúdia Dúbravčice-východ a hl.kontrolór

Autor: Palo Petras | 18.8.2008 o 14:30 | Karma článku: 3,70 | Prečítané:  2381x

5.augusta 2008 sa konalo verejné zhromaždenie na tému zrušenie pamiatkovej zóny. Zajtra, 19.augusta 2008 o 16:00 sa koná verejné prerokovanie Urbanistickej štúdie zóny Dúbravčice - východ, Bratislava - Dúbravka.  MČ Dúbravka hľadá nového hlavného kontrolóra.

O zrušení pamiatkovej zóny píše denník Pravda. Okrem pamiatkovej zóny sú v Dúbravke dve ochranné pásma: okolo Kostola sv. Kozmu a Damiána a okolo Kaplnky Ružencovej Panny Márie. Bohužial z článku ani z pozvánky na www.dubravka.sk nie je zrejmé, kam všade pamiatková zóna siahala a čo všetko regulovala.

-------------

Verejné prerokovanie Urbanistickej štúdie zóny Dúbravčice - východ, Bratislava - Dúbravka s vlastníkmi pozemkov a obyvateľmi mestskej časti Bratislava -Dúbravka, na ktorom bude zabezpečený odborný výklad, sa uskutoční vo veľkej zasadačke v budove Miestneho úradu MČ Bratislava - Dúbravka, na Žatevnej ulici č. 4 19. 08. 2008 o 16,00 hod.

-------------

Do 2. septembra 2008 je možné podať žiadosť na miesto hlavného kontrolóra MČ Dúbravka. K tomuto dodávam, že by mali mať kontrolóri vyššie platy a mali by byť volení priamo občanmi.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

V byte z Gorily vraj Fico pil kolu, po rokoch v kauze vypovedal

Úrad špeciálnej prokuratúry nechce prezradiť, kedy polícia predsedu Smeru vypočula.

SVET

Na vysokej škole na Kryme útočil študent, zahynulo osemnásť ľudí

Ďalších minimálne 50 ľudí je zranených.


Už ste čítali?